19.01.2016.

23:26

FA KUP: Siti dočekao Aston Vilu, prošao i VBA

U narednoj rundi takmičenja u FA kupu Aston Vilu očekuje duel sa Mančester sitijem. Vest Bromvič Albion trijumfovao nad drugoligašem Bristol sitijem sa 1:0, a strelac jedinog pogotka bio je Salomon Rondon u 52. minutu.

Portsmut je nakon prvog meča protiv Ipsviča, koji je završen 2:2, u ponovljenom slavio sa 2:1, pa ga čeka duel za osminu finala protiv Bornmuta. Čelsi će u šesnaestini finala igrati sa Miltonom koji je u dve utakmice savladao Nortempton.

Bolton je posle goleade koju su priredili svojim navijačima sa 3:2 u drugoj utakmici savladao i eliminisao iz takmičenja Istli.

Na meču između Redinga i Hadersfilda viđeno je sedam golova, a domaćin je prošao dalje nakon pobede od 5:2. Gosti su vodili pose 15 minuta igre, a onda je usledila kanonada domaćina, koji su stali tek u sudijskoj nadoknadi.