10.04.2016.

18:48

(VIDEO) PRIMERA: Negredo spasilac Valensije u 91. minutu

Pobedu "slepim miševima" na "Mestalji" doneo je Alvaro Negredo u nadoknadi vremena. Pre toga je domaćina u vođstvo doveo Dani Pareho u 41. minutu iz slobodnog udarca. Jedini gol za Sevilju, koja jedina u pet najjačih evropskih liga nije ostvarila pobedu na strani, postigao je Kevin Gameiro.

Posle ovog trijumfa Valensija se nalazi na 13. mestu sa 37 bodova, devet više od Sportinga iz Hihona, koji je prvi ispod crte u zoni ispadanja. Sevilja je na sedmom mestu sa 48 bodova, 11 manje od četvrtoplasiranog Viljareala.

Fudbaleri Selte pobedili su u Hihonu ekipu Sportinga sa 1:0. Jedini gol na utakmici, u 64. minutu, postigao je Duran Nolito udarcem sa ivice šesnaesterca.

Srpski internacionalac, napadač Stefan Šćepović celu utakmicu odgledao je sa klupe za rezervne igrače Hetafea.

Bilbao je šesti na tabeli Primere sa 51 bodom, dok je Valjekano 16, sa 31, ima samo tri više od zone ispadanja.

Sporting Hihon - Selta 0:1 (0:0)