21.05.2016.

18:54

SUPERLIGA, PLEJ-AUT: Rafal OFK Beograda za oproštaj, Mladost prva na kraju

Već na poluvremenu "romantičari" su imali prednost od 4:1 protiv Jagodine, a u nastavku nisu spuštali gas, već su do vrha napunili mrežu gostiju.

Metalac je takođe u pravoj goleadi pobedom završio sezonu. U Gornjem Milanovcu pao je Novi Pazar - 4:2. Raspoloženi Igor Stanojević postigao je het-trik za domaćina.

Ekipa Rada je napravila iznenađenje u Subotici pobedivši Spartak sa 2:1. Domaćin, koji je odigrao izvanredno plej-aut, poveo je golom Miloševića u 49. minutu, ali su preokret režirali Kaluđerović u 56. i Arsenijević u 88. minutu.

Mladost iz Lučana je minut pre kraja sezone došla do pobede u Ivanjici protiv Javora golom Mirosavljevića i time osvojila prvo mesto u plej-aut grupi.