27.07.2016.

22:48

(VIDEO) KVALIFIKACIJE ZA LŠ: Emenike srušio Monako, Legija slavi Nikolića

Fenerbahče je pobedio Monako 2:1, ali su gosti sigurno zadovoljniji jer su postigli gol u Istanbulu. Emenike je u 39. doveo u vođstvo ekipu iz Istanbula, ali je u finišu prvog dela izjednačio Falkao. Međutim, Emenike je na isteku 60 minuta igre ponovo bacio u delirijum navijače Fenerbahčea i doneo pobedu svom timu, ali Francuzi zadovoljni idu kući  i pored poraza.

Srbin sa mađarskim pasošem je u 69. minutu postigao jedini pogodak na utakmici, posle asistencije Kuharčika i doneo Poljacima veliku prednost pred revanš utakmicu.

Za Astana su igrali Nemanja Maksimović, ceo meč, i Đorđe Despotović, koji je u igru ušao u 86. minutu.