22.10.2016.

20:26

(VIDEO) BUNDESLIGA: Bajern dobio derbi, Dortmundu jedva bod protiv "fenjeraša"!

Bajern je poveo golom Artura Vidala u 16. minutu, a drugi je bio delo Daglasa Koste u 31. minutu, koji je posle pogotka otrčao do navijača i napravio selfi s njima!

Zamalo je Borusija Dortmund doživela tešku blamažu u Ingolštadu, ali je Kristijan Pulišić golom u 92. minutu makar malo spasio čast "milionerima", koji su tako iščupali bod na gostovanju poslednjem timu na tabeli - 3:3.

Ingolštad je sve vreme diktirao tempo, vodio, pošto je već u drugom minutu matirao golmana "milionera" i  u poslednjih 20 minuta grčevito se branio od silovitih napada gostiju.

Domaćin, ipak, nije idržao, mladi Pulišić je u 92. minutu našao put do mreže i doneo bod Borusiji, mada teško da je i to zadovoljilo trenera Tuhela.

Potpuni brodolom doživeo je Bajer Leverkuzen, koji je na svom stadionu izgubio 3:0 od Hofenhajma! Gosti su se poigravali sa "farmaceutima" i naneli im težak poraz, kojim su ih survali u donju polovinu tabele.

Herta je u okršaju dva najprijatnija iznenađenja jeseni savladala Keln na svom terenu sa 2:1. Srpski fudbaler Miloš Jojić nije bio ni na klupi "jarčeva".