01.04.2017.

18:01

(VIDEO) PREMIJER LIGA: Luka Milivojević zaustavio Čelsi, rampa i za Murinja!

Otkako je Luka Milivojević zauzeo mesto u prvoj postavi Kristal Palasa, tim se preporodio. "Davljenik" je postao mašina, Palas je pobedio nad Čelsijem vezao četvrti uzastopni trijumf.

A, Čelsi je otvorio meč kako je priželjkivao, golom Fabregasa u 5. minutu, da bi za samo šest narednih minuta Kristal Palas preko Zahe i Bentekea preokrenuo i sačuvao mrežu do kraja meča, iako je domaćin imao više od 20 udaraca na gol.

Drugi srpski reprezentativac Nemanja Matić je bio starter u timu Čelsija.

Najviše je u ovom kolu profitirao Totenhem, koji je pobedom u gostima protiv Barnlija (2:0) došao na sedam bodova zaostatka u odnosu na lidera Čelsi.

Od srpskih fudbalera, na terenu je bio i Lazar Marković, koji je odigrao svih 90 minuta za Hal, a njegov tim je ostvario vrednu pobedu u borbi za opstanak protiv Vest Hema - 2:1.

Najbolji srpski reprezentativac Dušan Tadić igrao je 80 minuta za Sautempton protiv Bornmuta, ali ni on nije pomogao ekipi da dođe do pobede - 0:0. Štaviše, gosti su promašili penal i tako ostali bez tri boda.