24.04.2017.

22:31

(VIDEO) MITROVIĆ U PREMIJER LIGI! Asistencija Srbina, gaženje Njukasla do elite!

Dva kola pre kraja Njukasl ima 88 bodova, devet više od trećeplasiranog Redinga, mesto u eliti je još ranije kao lider obezbedio Brajton.

Njukasl je vodio sa 2:1 posle prvog poluvremena. Perez je zatresao mrežu Prestona u sedmom minutu, ali su se gosti vratili u meč samo sedam minuta kasnije. Ipak "svrake" su na predah otišle zadovoljnije. Atsu je nakon asistencije našeg Aleksandra Mitrovića vratio vođstvo ekipi Rafe Beniteza 2:1.

Gosti su 64. minutu izgubili svaku nadu da mogu nešto da urade na ovom meču, pošto je Galager dobio crveni karton, a sa bele tačke je Riči doneo domaćinu dva gola prednosti. Njukasl je nastavio da se iživljava na protivniku pa je Perez u 67. zatresao mrežu i stavio tačku - 4:1.