06.06.2017.

17:22

(VIDEO) ZVEZDA IZREŠETALA SPLIT! Sloboda uzela bod Partizanu, Vardar odoleo Voši

Crveno-beli su ubedljivo savladali Split, posao su završili za devet minuta u prvom poluvremenu, kada su postigli tri gola, od kojih dva Borisav Burmaz, dok je treći bio delo Njegoša Kupusovića, tačku je minut pre kraja stavio Njegoš Kupusović.

Olimpija je bila bolja od Borca rezultatom 3:1. U drugom kolu ekipa iz Banjaluke će biti protivnik Crvenoj zvezdi.

Prošlogodišnji šampion, novosadska Vojvodina, je protiv Vardara, koji je priredio iznenađenje, odigrala meč bez pobednika i golova.  Iako su Novosađani imali inicijativu tokom cele utakmice, nikako nisu uspeli da probiju organizovanu odbranu makedonskog predstavnika.

OFK Beograd u srpskom derbiju savladao Spartak iz Subotice sa 1:0. Strelac je bio Uroš Pavlović koji je tako doneo 3 boda Beograđanima. U istoj grupi Željezničar je pobedio Dinamo sa 3:2 u utakmici u kojoj su morali čak 3 puta da povedu kako bi došli do velikog trijumfa.