10.06.2017.

22:37

(VIDEO) KVALIFIKACIJE ZA SP: Nemci razmontirali San Marino, Jovetić sam uništio Jermene!

Nemačka je očekivano duel sa San Marinom rešila tokom prvog dela utakmice. "Panceri" su poveli posle 11 minuta igre pogotkom Drekslera, a pet minuta kasnije Vagner je duplirao rezultat, dok je posle pola sata igre bilo 3:0.

Tačku na prvi deo meča stavio je Juns. U nastavku su se u strelce još upisali Mustafi i Brandt i Vagner još jednom.

Nemačka je ovom pobedom došla do maksimalnih 18 bodova, pa četiri kola pre kraja kvalifikacija ima pet više od drugoplasirane Severne Irske.

Crna Gora  je pregazila Jermeniju sa 4:1, meč karijere u dresu reprezentacije odigrao je Stevan Jovetić. Bećiraj je u prvom napadu u drugom minutu meča šokirao goste, dok je Jovetić u 28. duplirao vođstvo. Najbolji igrač "đetića" je na početku drugih 45 minuta igre drugim pogotkom na meču definitivno rešio pitanje pobednika.