22.07.2017.

21:55

SUPERLIGA, 1. KOLO: Zemun se vratio remijem, goleada u Kruševcu, pobede Javora i Spartaka!

Javor je u Ivanjici u komšijskom derbiju dobio Borac iz Čačka sa 1:0. Domaćin je poveo posle šest minuta igre i minimalac sačuvao do kraja utakmice.

Zemun je poveo protiv Mladosti u Lučanima posle sedam minuta, ali se domaćin vratio do kraja poluvremena i postavio konačnih 1:1.

Bodove su podelili Napredak i Rad - 2:2. Kruševljani su u dva navrata vodili, ali su se "građevinari" vraćali u igru i na kraju osvojili jedan bod na otvaranju novog prvenstva.

Siguran je bio Spartak, koji je u Subotici dobio Bačku sa 2:1, dok na meču između Voždovca i Radnika nije bilo pobednika ni golova.