26.08.2017.

20:24

(VIDEO) PREMIJER LIGA: "Đavoli" tri od tri, Mitrović ponovo pogađa!

Nije Mančester tako lako došao do pobede, pogotovo što je Romelu Lukaku u prvom poluvremenu promašio penal.

Ipak, Markus Rašford je u 70. minutu doveo "crvene đavole" do željenog vođstva, a pobedu je potvrdio Maruan Felaini u 81. minutu.

Srpski reprezentativac Nemanja Matić je odigrao svih 90 minuta u sastavu Junajteda.

Srpski golgeter je postigao treći pogodak za crno-bele u pobedi nad Vest Hemom (3:0), a na terenu je proveo manje od 20 minuta.

Pogodak Mitrovića oduševio je navijače Njukasla, koji ga obožavaju i redovno protestuju što ga menadžer Rafa Benitez više ne uvodi u igru.

Dušan Tadić je bio starter u timu Sautemptona i igrao je do 74. minuta, a njegov tim je remizirao bez golova na gostovanju kod novajlije u ligi Hadersfilda.