17.09.2017.

16:56

(VIDEO) SERIJA A: Napolijeva kaznena ekspedicija, "rosoneri" klicaju Kaliniću, asistencija Ljajića

Napolitanci su posao završili za pola sata. Alan je načeo nejake goste, u 15. je bilo 2:0 preko Insinjea. Ređali su se golovi kao na traci, pa su za samo pet minuta gosti morali dva puta da vade loptu iz svoje mreže, prvo je pogodio Mertens u 27, a Kaljehon pet minuita kasnije.

Belgijski napadač je odigrao sjajan meč koji je okončao het-trikom jer je u drugom delu postigao još dva gola sa bele tačke.

Nikola Maksimović je sjajnu partiju saigrača posmatrao sa klupe.

Sva četiri pogotka pala su tokom prvih 45 minuta utakmice. Gosti su poveli pogotkom Zapate još u prvom minutu utakmice, a Baseli i Beloti su za samo dva minuta postigao dva gola i preokrenuo na 2:1. Međutim, Kvaljarela je poravnao na 2:2 u 34. i više se mreže nisu tresle.

Adem Ljajić je u ekipi Torina igrao od prvog minuta, a upisao je asistenciju kod drugog pogotka.

Sasuolo - Juventus 1:3 (0:1)