26.11.2017.

22:52

(VIDEO) BARSA ZAMALO PALA NA "MESTALJI"! Valensija se ne šali, Alba spasao Katalonce!

Izvukla se Barsa u finišu utakmice! Valensija je vodila golom Rodriga u 60. minutu, ali je izjednačenje Kataloncima doneo nekadašnji prvotimac "slepih miševa" Đordi Alba u 82. minutu posle fenomenalnog dodavanja Lionela Mesija.

Argentinac je prethodno, u prvom poluvremenu, i sam postigao pogodak, ali sudija Ignasio Viljanova ga nije priznao iako je lopta više nego očigledno prešla gol liniju.

Ova dva tima su ostala jedina neporažena u Primeri pos 13 kola. Barselona je lider sa 35 bodova, a Valensija je na drugom mestu sa 31.

PRIMERA

13. kolo

Deportivo - Atletik Bilbao 2:2 (1:1)/Adrian 35, Šar 76 - Susaeta 16, Injaki Vilijams 30/

Sosijedad - Las Palmas 2:2 (1:1)/Vilija Hoze 31, Januzaj 62 - Tana 21, Vijera 67/

Viljareal - Sevilja 2:3 (1:0)/Bakambu 19, Baka 53 - Lengle 56, Vaskez 58, Banega 79p/

Valensija - Barselona 1:1 (0:0)/Rodrigo 60 - Alba 82/

Alaves - Eibar 1:2 (0:1)/Burgui 90+1 - Đordan 33, Čarls 69/

Real - Malaga 3:2 (2:1)/Benzema 9, Kazemiro 21, Ronaldo 76 - Rolan 18, Kastro 58/

Betis - Đirona 2:2 (0:1)/Guardado 85, Teljo 90+5 - Portu 45+1, 90+4/

Levante - Atletiko Madrid 0:5 (0:2)/Rober ag 5, Gameiro 29, 59, Grizman 65, 69/

Selta - Leganes 1:0 (1:0)/Aspas 27p/