10.12.2017.

17:11

(VIDEO) SERIJA A: Napolitanci u ozbiljnom rasulu, samo bod protiv "viole"

U prošlom kolu Napoli je poražen od Juventusa, a u nedelju je remiziro sa Fiorentinom 0:0.

Nešto bolju igru su Napolitanci pružili u drugom poluvremenu.  Zjelinski je pogodio stativu, dobre šanse su imali Mertens i Hamšik, ali je realizacija izostala.

U okršaju direktnih rivala u borbi za opstanak, SPAL je uspeo da se spasi poraza od Verone iako je gubio 2:0 na kraju je bilo 2:2.

Ćerći iz penala i Kaseres posle kontre doneli su prednost gostima od 2:0. Potom je Grasi dva puta za nekoliko minuta pogodio stativu gola Verone. Paloski je ipak brzo postigao lep gol i smanjio na 2:1, a potom i Antenući pogodio sa bele tačke za 2:2.