20.01.2018.

22:41

(VIDEO) BRUKA VALENSIJE! "Slepi miševi" zaribali protiv davljenika!

Posle serije od pet mečeva bez poraza u svim takmičenja, a dve vezane pobede u Primeri  "slepi miševi" ostali su bez trijumfa. S druge strane Las Palmas je trijmfovao nakon četiri poraza i ramija.

Valensija je povela posle samo pet minuta igre. Mina je bio na pravom mestu posle kornera i glavom skrenuo loptu u gol. Ipak, 15 minuta kasnije bilo je 1:1. Las Palmas je poravnao pogotkom Vijera, nakon što mu je loptu poslao Kaljeri, pa je ovim rezultatom okončan prvi deo utakmice.

Valensija je početkom drugog dela ostala sa igračem manje, a nakon što je Gabrijel igrao rukom domaćin je dobio penal. Preokret a ispostavilo se i pobedu Las Palmasu doneo je Kaljeri. Golman je otišao u jednu a lopta u drugu stranu. Valensija je inače utakmicu završila sa osam igrača na terenu, jer je i Veza dobio crveni karton.

Nemanja Maksimović je odigrao 90 minuta za Valensiju.

Hetafe - Bilbao 2:2 (1:1)(Molina 21, Anhel 74 - Vilijams 13, Garsija 48)

Espanjol - Sevilja 0:3 (0:2)