21.01.2018.

18:17

(VIDEO) DEPORTIVO RAZBESNEO REAL! Madriđani gubili, pa pogodili "sedmicu"!

Gosti su poveli golom Adrijana u 23. minutu i na taj način samo razbesneli domaće fudbalere.

Puleni Zinedina Zidana su potom iskalili sav bes i Deportivu naplatili za tri uzastopna meča bez pobede u Primeri.

Naćo je izjednačio u 32. minutu, a Geret Bejl deset minuta kasnije  doneo vođstvo svom timu.

Velšanin je u 58. minutu postigao svoj drugi gol, a potom su mrežu Deportiva pogađali Luka Modrić, Kristijano Ronaldo dva puta i Naćo, koji je načeo i zapečatio sudibnu gositju.

"Kraljevići" su tako posle dva poraza i remija u prethodna tri kola upisali pobedu i došli na četvro mesto sa 35 bodova. Barselona je prva sa 51 bodom, Atletiko 43, a Valensija 40.

Alaves - Leganes 2:2 (0:0)(El Hadadi 46, Alfonso 52 - Gabrijel 75, zaldua 90)

Real Madrid - La Korunja 7:1 (2:1)(Naćo 32, 88, Bejl 42, 58, Modrić 68, Ronaldo 78, 84)