23.01.2018.

22:45

(VIDEO) BRISTOL ZAGORČAO ŽIVOT SITIJU! De Brujne u 96. minutu overio finale Liga kupa!

Bristol siti uspeo je da namuči momke Pepa Gvardiole u prvoj utakmici polufinala Liga kupa. Domaćin je zagorčao Sitiju i finiš revanš duela, ali je prvorazredno iznenađenje ipak izostalo. Ovo će inače biti Gvardiolino prvo finale na klupi tima iz plavog dela Mančestera.

Siti je otpor domaćina slomio u finišu prvog dela meča kada je Sane pogodio za 1:0, a prednost je duplirao Aguero samo pet minuta pošto su se igrači vratili sa odmora.

Bristol je u 64. minutu preko Peka smanjio rezultat na 2:1. "Građani" su čuvali rezultat i čekali kraj utakmice, činilo se da nije pitanje ko će u finale. Ali, u 94. minutu Flint je poravnao rezultat na 2:2.

Međutim, dok je domaćin slavio remi De Brujne je u 96. postavio konačnih 3:2.

Siti u finalu čeka pobednika meča Čelsi - Arsenal, a prvi meč okončan je bez pobednika i golova.