04.02.2018.

17:30

(VIDEO) LUDNICA NA "ENFILDU"! Liverpul dva puta ispustio pobedu!

Bili su "redsi" pred pobedom, ali i pred porazom, a Sparsi se sa penala iščupali bod. Vodili su domaćini od trećeg do 80. minuta pogotkom Mohameda Salaha, ali su gosti 10 minuta pre kraja izjednačili, a pet minuta kasnije promašio je penal za preokret Hari Kejn , a onda je usledila prava ludnica.

Liverpul je preko dvostrukog strelca Salaha vratio prednost 2:1 u 91. Međutim, tri boda nisu ni ovaj put sačuvali. Kejn se iskupio za promašen penal, ovog puta je pogodio sa bele tačke i postavio konačnih 2:2 u 95. minutu utakmice.

Dosuđen je penal za Palas pošto je Klark povukao Bentekea, sudija je pokazao na kreč, a Luka Milivojević preuzeo odgvornost i poravnao na 1:1.

Kristal Palas - Njukasl 1:1 (0:1)
(Milivojević 55pen - Dijame 22)
Liverpul - Totenhem 2:2 (1:0)
(Salah 3, 91 - Vanjama 80, Kejn 95pen)

Barnli - Mančester siti 1:1 (0:1)(Gurmundson 82 - Danilo 22)

Bornmut - Stouk 2:1 (0:1)(King 70, Muset 79 - Šaćiri)

Brajton - Vest Hem 3:1 (1:1)(Marej 8, Iskerido 59, Gros 75 - Čičarito 30)

Lester - Svonsi 1:1 (1:0)(Vardi 17 - Fernandez 53)

Mančester junajted - Hadersfild 2:0 (0:0)(Lukaku 55, Sančez 68)

VBA - Sautempton 2:3 (1:2)(Hegazi 4, Rondon 72 - Lemina 40, Stivens 43, Vord-Praus 55)

Arsenal - Everton 5:1 (4:0)(Remzi 6, 19, 74, Košelni 14, Obamejang 37 - Kalvert-Levin 64)