10.02.2018.

20:24

​(VIDEO) AGUERO UNIŠTIO LESTER! 'Poker' Argentinca, Vardi naljutio "građane"!

"Građani" su poveli golom Rahima Sterlinga u trećem minutu, ali je Džejmi Vardi izjednačio u 24.

Taj pogodak kao da je naljutio Siti, u prvom redu Serhija Aguera, koji je potom postigao četiri gola.

Argentinac je mrežu "lisica" najpre pogodio u 48. minutu, a zatim i pet minuta kasnije.

U 77. minutu je iskoristio veliku grešku golmana Lestera Kaspera Šmajhela, a u 90. je poslao "projektil" u mrežu domaćina i poslatvio konačan rezultat.

Rijad Marez se vratio u tim lestera posle štrajka i protesta zbog toga što je klub odbio da gra proda upravo Sitiju. Marez je ušao u igru u 62. minutu.

Siti je ubedljivo prvi sa 72 boda, ispred gradskog rivala Junajteda koji ima 56 i meč manje, dok je Lester osmi sa 35.

Totenhem - Arsenal 1:0 (0:0)(Kejn 49)

Everton - Kristal Palas 3:1 (0:0)(Sigurdson 46, Nijas 51, Dejvis 75 - Milivojević 83p)

Stouk - Brajton 1:1 (0:1)(Šaćiri 68 - Iskjerdo 32)

Svonsi - Barnli 1:0 (0:0)(Ki 81)

Vest Hem - Votford 2:0 (1:0)(Čičarito 38, Arnautović 78)

Mančester siti - Lester 5:1 (1:1)(Sterling 3, Aguero 48, 53, 77, 90 - Vardi 24)