02.03.2018.

15:13

(VIDEO) PIKSI - KANAVARO 5:4! Potpuna ludnica u velikom derbiju kineskog prvenstva!

Gvangžu R&F koji trenira Stojković je kao gost savladao gradskog rivala i šampiona Kine Gvangžu Evergrande, koji vodi Fabio Kanavaro - 5:4.

Fantastičnu utakmicu u pobedničkom timu odigrao je Izraelac Eran Zahavi, koji je postigao tri gola, dok je isti učinak imao i u drugom Gvangžuu Alan.

Meč je krenuo fenomenalno po Piksijev tim, jer je golovima Zahavija bilo 2:0 posle 10 minuta igre.

Usledio je veliki preokret, Evergrande je poveo sa 3:2 u poslednjem minutu poluvremena.

Potom je Zahavi izjednačio na 3:3, a Urso u 65. minutu doneo novo vođstvo Stojkovićevom timu - 4:3.

Izjednačio je Gular iz penala četiri minuta kasnije, dok je pobedu Gvangžu R&F doneo Ži Đao u 75. minutu.