03.03.2018.

16:55

SUPERLIGA: Pukle "petarde" na Banjici i Banovom brdu, Napredak srušio Vošu!

Čukarički je na svom terenu deklasirao Bačku, pukla je "petarda" na Banovom brdu 5:0. Domaćin je pitanje pobednika rešio tokom prvog dela meča, pošto je vodio sa 3:0 dok je u nastavku samo dotukao nejakog protivnika.

Raspucan je bio i Rad u derbiju začelja pošto je sa pet golova u mreži ispratio Borac kući 5:0. "Građevinari" su za samo 12 minuta prvog poluvremena sa tri gola odlučili pitanje pobednika, a nisu stajali ni u drugom delu, pa su dotukli Čačane sa još dva pogotka.

Napredak je posle pobeda nad Zvezdom i Parizanom uzeo skalp i Vojvodini, a jedini pogodak postigao je Ndaje u drugom minutu utakmice - 1:0.

Tri boda u 25. kolu osvojio je i Radnik koji je na svom terenu savladao Mačvu rezultatom 2:1.

Javor je priredio iznenađenje u Zemunu. Domaći tim, koji je u prethodnoj rundi remizirao sa Partizanom u Humskoj (1:1), sada je izgubio od ekipe iz Ivanjice 2:0.

Fudbaleri Mladosti iz Lučana pobedili su danas na svom terenu ekipu Spartaka sa 2:0. Golove za Mladost postigli su Stefan Dimić u 23. i Vladimir Radivojević u 87. minutu.