10.03.2018.

15:25

(VIDEO) RAŠFORD POBEDIO LIVERPUL! Junajted zbog Bajia strahovao do poslednje sekunde!

Heroj pobede "crvenih đavola" bio je Markus Rašford, strelac oba gola za tim Žozea Murinja.

Sjajni napadač je najpre u 14. minutu prevario Aleksandera Arnholda i onda fantastičnim uradcem matirao Lorisa Karijusa.

Samo 10 minuta kasnije bilo je 2:0 za Junajted, kada je Rašford naleteo na odbitak i zakucao loptu u mrežu Liverpula.

Gosti su bili potpuno nemoćni u prvom poluvremenu, da bi u nastavku zaugrali nešto bolje i došli do gola zahvaljujući Eriku Baiju.

Defanzivac Junajteda je posle centaršuta Sadija Manea petom zatresao sopstvenu mrežu.

Pokušali su puleni Jirgena Klopa do kraja utakmice da dođu bar do boda, ali nisu uspeli u tome.

Srpski reprezentativac Nemanja Matić odigrao je celu utakmicu za ekipu Junajteda.

Tim sa "Old Traforda" je ostao na petom mestu  i sada ima 65 bodova, dok je Liverpul treći sa pet bodova manje.