10.03.2018.

17:54

(VIDEO) PREMIJER LIGA: Tadić sve bliži Čempionšipu, preokret Lestera!

"Svrake" su do vođstva došle već u drugom minutu golom Kenedija, a isti igrač je i u 29. zatresao mrežu Sautemptona.

"Sveci" nisu mogli da se oporave od šoka, a tačku na utakmicu je stavio Riči u 57. minutu. U sivilo gostiju utopio se i Dušan Tadić, koji je zamenjen posle prvog poluvremena.

Njukasl je sada na 13. mestu sa 32 boda, dok je Sautempton na 17. mestu sa 28 bodova, jedan manje imaju Kristal Palas i Stouk, ali ova dva tima imaju i meč manje.

(VIDEO) RAŠFORD POBEDIO LIVERPUL! Junajted zbog Bajia strahovao do poslednje sekunde!

Everton je sa 2:0 slavio protiv Brajtona, Barnli je bio ubedljiv na gostovanju Vest Hemu - 3:0, dok su Hadersfild i Svonsi odigrali bez golova.

Mančester junajted - Liverpul 2:1 (2:0)(Rašford 14, 24 - Baji 66 (ag))

Everton - Brajton 2:0 (0:0)(Bong 60 (ag), Tosun 76)

Hadersfild - Svonsi 0:0

Njukasl - Sautempton 3:0 (2:0)(Kenedi 2, 29, Riči 57)

VBA - Lester 1:4 (1:1)(Rondon 8 - Vardi 21, Marez 62, Ihenačo 76, Ibora 90+4)

Vest Hem - Barnli 0:3 (0:0)(Barns 66, Vud 70, 81)