08.04.2018.

17:57

(VIDEO) "SVECI" TONU SVE DUBLJE! Tadić asistent, ali je Velbek surov!

Utakmicu su obeležila dva preokreta posle kojih je tim Arsena Vengera ipak uspeo da pobedi. Sautempton je poveo golom Šejna Longa u 17. minutu, a asistent je bio Dušan Tadić.

Arsenal se već do poluvremena vraća i preokreće golovima Pjera-Emerika Obamejanga i Danija Velbeka u 29, odnosno 38. minutu.

"Sveci" su izjednačili u 73. minutu preko Čarlija Ostina, ali je pobedu domaćem timu doneo Dani Velbek u 81.

Arsenal sada ima dva boda zaostatka u odnosu na Čelsi, a Sautempton je tri boda iza Kristal Palasa na 18. mestu i u teškoj situaciji pred nastavak sezone u kojoj pokušavaju da izbore opstanak u Premijer ligi.

VBA - Svonsi 1:1 (0:0)/Rodrigez 54 - Abraham 75/

Mančester siti - Mančester junajted 2:3 (2:0)/Kompani 25, Gundogan 30 - Pogba 53, 55, Smoling 69/

TABELA: Siti 84, Junajted 71, Liverpul 67, Totenhem 67, Čelsi 56, Arsenal 54, Barnli 49, Lester 43, Everton 41...