21.04.2018.

15:24

(VIDEO) OVO NIJE NORMALNO! ŠTA URADI LIVERPUL? Za 10 minuta ispustili 2:0 protiv "fenjeraša"!

"Redsi" su i dalje treći na tabeli Premijer lige sa 71 bodom, dok drugoplasirani Mančester junajted imao tri boda više, a trećeplasirani Totenhem tri boda manje ali i utakmicu manje. "Fenjeraš" VBA ima 25 bodova, osam manje od Svonsija koji je prvi iznad crte.

Pulene trenera Jirgena Klopa iduće nedelje očekuje okršaj sa Romom u Ligi šampiona koja gostuje na "Enfildu" (24. april, 20.45) pa ovaj kiks sigurno neće dobro uticati na raspoloženje u svlačionici.

Gosti su ekspresno poveli posle četiri minuta igre. Ings je odlično reagovao nakon što mu je loptu prosledio Vajnaldum, šutirao po sredini gola i matirao golmana VBA za 1:0. Do kraja poluvremena Salah i Ings su propustili neko sjajnih šansi bar da dupliraju rezultat, a moglo je da bude i ubedljivije vođstvo.

Imao je i VBA priliku da se vrati u meč, ipak zbog loše završnice domaćina ostalo je 1:0 posle prvih 45 minuta meča. Salah je onda u 72. minutu vratio vođstvo Liverpulu, da bi potom gosti za 10 minuta prokockali 2:0.

Prvo je u 79. Livermor natrčao na odbijenu loptu, savladao Karijusa i izjednačio na 1:1, a onda je Rondon u 88. totalno šokirao "redse" i postavio konačnih 2:2.

VBA - Liverpul 2:2 (0:1)

(Livermor 79, Rondon 88 - Ings 4, Salah 72)

Votford - Kristal palas 0:0