28.04.2018.

17:37

(VIDEO) BAJERN SE NAOŠTRIO ZA REAL! Kovač nemoćan protiv budućeg kluba!

Bavarci su igrali u kombinovanom sastavu, ali je i to bilo više nego dovoljno za ekipu koju vodi Niko Kovač, trener koji će naredne sezone biti na klupi Bajerna.

Strelci za bajern bili su Niklas Dorš u 43. minutu, Sandro Vagner u 76, Rafinja u 87. i Niklas Sule u 90.

Jedini pogodak za goste dao je Sebastijen Haler u 78. minutu. Srpski napadač Luka Jović igrao je ceo meč za Ajntraht, dok je Mijat Gaćinović na terenu bio do 59. minuta.

Bavarcima sada predstoji revanš meč polufinala Lige šampiona protiv Reala u Madridu, a u prvoj utakmici su poraženi 2:1.

Frajburg je upisao važnu pobedu u borbi za opstanak, a žrtva je bio već otpisani Keln - 3:2.

Nada Hamburgera da bi mogao da ostane u eliti veća je posle pobede nad direktnim konkurentom Vofzburgom - 3:1. Filip Kostić je odigrao 90 minuta za Hamburger i u nadoknadi vremena je promašio penal, ali na njegovu sreću to nije uticalo na rezultat.

Herta i Augsburg su odigrali nerešeno - 2:2, dok pobednika nije bilo ni na meču izmešu Šalkea i Menhengladbaha - 1:1.

Bajern - Ajntraht 4:1 (1:0)(Dorš 43, Vagner 76, Rafinja 87, Sule 90 - Haler 78)

Herta - Augzburg 2:2 (0:1)(Ibišević 84, Selke 87 - Gregorič 32, Kordova61)

Frajburg - Keln 3:2 (1:0)(Petersen 14, 52, Holer 90+2 - Bitenkur 82, 87)

Šalke - Menhengladbah 1:1 (1:1)(Kaliđuri 45+3 - Rafael 32)

Volfsburg - Hamburg 1:3 (0:2)(Brekalo 78 - Vud 43, Holtbi 45+1, Valdšmit 90+3)

Leverkuzen - Štutgart 0:1 (0:0)(Ginter 67)