14.05.2018.

22:40

(VIDEO) JOKAN I MITAR IDU NA VEMBLI! Fulam u finalu, Srbi na korak do Premijer lige!

Slaviša Jokanović i Aleksandar Mitrović boriće se za ulazak u elitu. Fulam je izgubio prvi meč polufinala plej-ofa 1:0, ali je sve nadoknadio pred svojim navijačima i igraće na "Vembliju" 26. maja protiv Aston Vile ili Midlzbroa, koji igraju u drugom polufinalu plej-ofa (1:0).

Sesenjon je umalo posle devet minuta igre vratio meč na početak, ali mu planove pokvario golman Derbija Karson.

Potom je u 35. minutu neverovatnu priliku imao srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović. Varkom tela izbacio je Dejvisa i iz okreta šutirao, ali  tik pored stative Karsonovog gola.

Dvadesetak minuta kasnije Fulam je poveo sa 2:0. Odoi je nadskočio sve u protivničkom kaznenom prostoru i glavom posle kornera, doneo prednost svom timu i odveo Fulam na Vembli.