30.05.2018.

08:55

(VIDEO) ARGENTINA JE MESI! Het-trik i asistencija Lea u pokeru "gaučosa"!

"Gaučosi" su na čuvenoj "Bombonjeri" slavili sa 4:0, a trostruki strelac bio je Lionel Mesi, koji je uz het-trik bio i asistent.

Najbolji fudbaler Argentine je svoj tim doveo u vođstvo u 17. minutu iz penala i sa minimalnom prednošću otišlo se na odmor.

Reuters

Mesi je do het-trika stigao golovima u 58. i 66. minutu, dok je Sergio Aguero postavio konačan rezultat tri minuta kasnije.

"Gaučosi" će poslednju proveru pred Mondijal imati 9. juna protiv Izraela, a na SP su u grupi D zajedno sa Islandom (16.06), Hrvatskom (21.06) i Nigerijom (26.06).

Reuters

Reprezentacija Perua je u Limi savladala Škotsku sa 2:0 golovima Kristijana Kueve u 37. minutu iz penala i Džefersona Farfana u 47. minutu.

Peru je na SP u grupi C sa Danskom (16.06), Francuskom (21.06) i Australijom (26.06), a do odlaska u Rusiju imaće još dve provere, protiv Saudijske Arabije i Švedske.

U poslednjoj prijateljskoj utakmici odigranoj protekle noći selekcija Paname je u Panama Sitiju odigrala bez golova sa Severnom Irskom.

Panama je na Svetskom prvenstvu u grupi G sa Belgijom (18.06), Engleskom (24.06) i Tusinom (28.06).