01.06.2018.

23:03

(VIDEO) FRANCUZI SE NE ŠALE! Raspucani "galski petlovi" isprašili Italijane!

"Galski petlovi" se ne šale! Finiširaju formu za Mundijal, a nakon Severne Irske (2:0), pali su i "azuri".

Francuzi su za pola sata stigli do dva gola prednosti. "Azure" je već u osmom minutu načeo Umiti, nakon što je u mrežu smestio jednu odbijenu loptu.

Prednosti je u 29. duplirao Antoan Grizman. Rolando Mandragora je skrivio penal, a as "galskih petlova" rutinski poslao loptu iza leđa golmanu Sirigu za 2:1.

Protutnjao je pored defanzivaca "azura", a onda je usledio jedan lažnjak pred golom i pogodak pod prečku za konačnih 3:1.

Golove za afričku reprezentaciju postigli su Anis Badri u 56. i Feržani Sasi u 79. minutu, dok su za Turke pogodili Dženk Tosun u 54. i Kaglar Sojunku u poslednjem minutu utakmice i tako sprečio poraz svoje ekipe.