25.08.2018.

18:12

(VIDEO) ARNAUTOVIĆ NALJUTIO ARSENAL! Prvenac "tobdžija", Everton ispustio 2:0!

Unai Emeri je dočekao prvu pobedu u Premijer ligi! Iako nije dobro počelo po njegov tim jer je Marko Arnautović doveo Vest Hem u vođstvo u 25. minutu, ali samo pet minuta kasnije je Naćo Monreal izjednačio.

"Tobdžije" su do preokreta došle autogolom Ise Diopa u 70. minutu, a pobedu je potvrdio Dani Velbek u nadoknadi vremena.

Everton je na gostovanju Bornmutu vodio 2:0 i to uz igrača manje, ali je domaćin, došao do izjednačenja za četiri minuta. Zanimljivo je da je i Bornmut golove postigao tek pošto je ostao sa desetoricom na terenu.

Hadersfild i Kardif su odigrali bez golova, dok je Lester kao gost pobedio Sautempton sa 2:1.

3. kolo

Vulverhempton - Mančester siti  1:1 (0:0)/Boli 57 - Laporte 69/

Arsenal - Vest Hem 3:1 (1:1)/Monreal 30, Diop 70 (ag), Velbek 90+2 - Arnautović 25/

Bornmut - Everton 2:2 (0:0)/King 75, Ake 79 - Volkot 56, Kin 66/

Hadersfild - Kardif 0:0

Sautempton - Lester 1:2 (0:0)/Bertrand 52 - Grej 56, Megvajer 90+2/