02.09.2018.

15:08

(VIDEO) SRBIN DOMINIRA U HOLANDIJI! Tadić pogodio pa asistirao za ubedljivu pobedu Ajaksa

Posle pogodaka Venlu i Emenu, bivši fudbaler Sautemptona je ovog popodneva zatresao mrežu Vitesea (4:0) u Arnemu za ubedljivo vođstvo od 3:0 već na polovini prvog poluvremena.

Naš reprezentativac je prihvatio loptu sa leve strane i bez po muke prebacio istrčalog golmana domaćih i osigurao nova tri boda amsterdamskom timu.

Ovaj gol je peti Tadićev od letošnjeg dolaska u Ajaks pošto je pogađao i u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Osim gola, Tadić je danas u Arnemu potegao za najjačim oružjem, prepoznatljivom asistencijom, a egzekutor nakon Srbinovog dodavanja bio je Klas Jan Huntelar u 58. minutu za konačnih 4:0.