07.09.2018.

20:12

(VIDEO) LIGA NACIJA: Spas Italije sa penala, Crnogorci izvukli bod u Rumuniji, Dzjuba utišao Turke!

Zjelinski je ostao sam raspalio po lopti i matirao Donarumu. Ali, nisu gosti uspeli da sačuvaju tri boda. U 76. minutu Blaščikovski je napravio prekršaj u svom kaznenom prostoru i sudija pokaza na "kreč". Odgovornost je preuze Žoržinjo i matirao Fabijanskog za konačnih 1:1.

Poveli su sjajnim golom Čeriševa Rusi u 13. minutu, Turci su ozjednačili u 41. minut preko  Aziza. U nastavku, nakon samo četiri minuta igre, Artem Dzjuba koji je u sjajnoj formi postiže gol za pobedu - 2:1.

Albanija je u Ligi C u gripi 1 Elbasaniju savladala Izrael sa 1:0, a gol odluke postigao je Taulant Džaka u 55. minutu utakmice.

Grupa 2

Turska - Rusija 1:2 (1:1)(Aziz 41 - Čerušev 13, Dzjuba 49)

LIGA C

Grupa 1

Albanija - Izrael 1:0 (0:0)(Džaka 55)

Grupa 4

Litvanija - Srbija 0:1 (0:1)(Tadić 38 pen)

Rumunija - Crna Gora 0:0

LIGA D

Grupa 3

Azerbejdžan - Takozvano Kosovo 0:0
Farska ostrva - Malta 3:1 (2:1)(Edmundson 31, Joensen 38, Hanson 52 - Mifsud 42)