09.09.2018.

20:11

(VIDEO) LIGA NACIJA: Najbolji Danci počistili Vels, Bugari i Makedonci ne greše!

Poveli su u 32. minutu, Dalsgard je poslao loptu ka Eriksenu, a sjajni fudbaler Totenhema posalo neodbranjiv šut ka golu "zmajeva".

Duplirali su prenost vrlo brzo početkom drugog poluvremena. U 62. minut sudija je pokazao na kreč, Ampadu je igrao rukom.  Eriksen je preuzeo odgovornost i matirao Henesija za konačnih 2:0.

Bugarska je u Grupi 3 Lige C sa 1:0 savladala Norvešku. Gol odluke pao je u 59. minutu, strelac je bio Vasilev, koji je u igru ušao samo devet minuta pre nego što je zatresao mrežu Norvežana.

U Grupi 4 Lige D Makedonci su maksimalni nakon dva odigrana kola. U drugom meču su savladali Jermeniju sa 2:0. Poveli su golom Alioskog Makedonci još u 13. minutu, da bi nakon 15-ak minuta igre u nastavku iskusni Goran Pandev postavio konačan rezultat.