15.09.2018.

22:38

SUPERLIGA: Rad u 91. minutu šokirao Dinamo, Zemun iznenadio Mačvu!

Pobedu Radu i sva tri boda doneo je golom u 91. minutu Nikola Šipčić. Ekipi s Banjice je ovo treći trijumf i sa 10 bodova zauzima šesto mesto na tabeli. S druge strane, Dinamo i dalje ima samo tri boda i poslednji je na tabeli.

Fudbaleri Rada u sredu gostuju Partizanu u zaostalom meču petog kola, dok će narednog vikenda dočekati Mačvu. Dinamo u devetom kolu gostuje Napretku.

Mladost je trijumfovala u Bačkoj Palanci protiv Bačke sa  2:0. Domaćini su promašili penal u 17. minutu, a kazna je stigla u liku Janka Tumbasevića u 49, odnosno Aleksandra Pejovića u 78. minutu iz kaznenog udarca.

U Šapcu je Zemun iznenadio domaću ekipu Mačve - 2:0. Čovek odluke bio je Filip Kukuličić golovima  u 45. i 62. minutu.