16.09.2018.

19:17

(VIDEO) PREMIJER LIGA: Arnautović rasturio Everton!

Marko Arnautović je briljirao na "Gudisonu", bio je strelac jednog pogotka, dok je jedan namestio.

Vest Hem je poveo golom Jarmolenka u 11. minutu kada je reprezentativac Austrije u kontri spustio loptu Jarmolenku koji pogađa rutinski za 1:0. Isti igrač je duplirao prednost svoje ekipe u 31. minutu meča.

Gilfi Sigurdson smanjio je zaostatak na 2:1 pogotkom glavom u nadoknadi prvog poluvremena. Ponadali su se domaćini da mogu da se vrate u meč, ali konačan rezultat je postavio Arnautović u 61. minutu meča.

Fudbaleri Vulverhemptona su savladali Barnli rezultatom 1:0. Golman gostiju Džo Hart je imao nekoliko sjajnih intervencija, ali sredinom drugog dela igre nije mogao ništa posle  preciznog šuta Himeneza.