26.09.2018.

17:58 >> 21:15

KUP SRBIJE: Rutina Radničkog i Voše, eliminisani Rad i Voždovac!

Sinđelić je sa 1:0 pobedio Voždovac i eliminisao ga iz najmasovnijeg fudbalskog takmičenja, dok je Rad zaustavljen na gostovanju Bačkoj Topoli, koja je "građevinare" savladala sa 2:0.

Najubedljiviju pobedu upisali su fudbaleri Radnika koji su eliminisali Radnički Pirot sa 5:0. Radnički se nekako držao tokom prvih 45 minuta, bilo je 1:0 za domaćina, a onda je usledila prava kanonada u drugom delu. Radnik je sa četiri gola dotukao goste i na kraju trijumfovao sa 5:0.

Fudbaleri Zemuna savladali su Inđiju 2:0, a oba pogotka postigali su tokom prvih 45 minuta igre. Istim rezultatom Spartak je eliminisao Mladost kao, a Čukarički izbacio Mladost iz Bačkog Jarka.

Takmičenje u narednoj rundi nastavlja i Javor koji je bio bolji od Novog Pazara - 3:0.

Teleoptik se  dobro držao protiv Vojvodine koja je dodala gas i drugom poluvremenu i pogocima Đurića i Arsića stigli do 2:0 i druge runde.

Radnički je deklasirao Bežaniju sa 4:1. Nišlije su otpor gostiju slomile tek u poslednjih 15 minuta i to zahvaljujući het-triku Marka Mitrovića, koji je  pogađao 74, 79. i 88. minutu. Pre toga prednost domaćinu doneo je Bondarenko, dok je jedini gol za Bežaniju delo je Ibrahima Tanka.