17.10.2018.

15:36

(VIDEO) IMA NEKO GORI I OD KARIJUSA! Makedonac se obrukao čak četiri puta!

Dimitrevski je član Himnastika iz Taragone, a trenutno je na pozajmici u Rajo Valjekanu.

Kod prvog gola lopta je imala neobičnu krivudavu putanju i to je bilo dovoljno za 1:0. Makedonci su se do poluvremena odbranili, ali u nastavku je Movsisijan u 67. minutu postigao drugi gol. Pogotku je prethodilo loše dodavanje čuvara mreže Makedonije koje je kažnjeno golom iz peterca.

Gazarijan je u 81. imao slobodan udarac sa tridesetak metara, šutirao je nisko i lopta je prošla ispod živog zida, ali i ispod ruku Dimitrievskog.

Četvrti gol u nadoknadi vremena opet je "pao" iz slobodnjaka, pogodio je Mhitarijan na gotovo identičan način kao njegov saigrač desetak minuta ranije. Lopta po zemlji ispod živog zida, troma reakcija golmana i kompletiranje debakla Makedonaca.