24.11.2018.

17:52

(VIDEO) BUNDESLIGA: Teški blam Bajerna, Dortmund niže pobede

Slabašna Fortuna je odnela bod za Dizeldforf, iako je do 77. minuta gubila 3:1. Gosti se nisu predavali i kao nagrada stigao je gol za remi u 90. minutu.

Bajern je doživeo još jedan veliki udarac i treneru Kovaču se opasno ljulja klupa.

Posle 12 kola Bavarci su tek peti na tabeli i imaju devet bodova manje od Dortmunda.

A, crno-žuti su upisali novi trijumf, na gostovanju u Majncu - 2:1.

Sve je rešeno u 15 minuta drugog poluvremena. Pako Alkaser je novim golom doneo vođstvo gostima, izjednačio je Kuajson četiri minuta kasnije, ali je pobedu Dortmundu doneo Pišček u 76. minutu.

Ajntraht je ostvario važnu pobedu u gostima kod Augzburga - 3:1. Gosti su postigli tri gola, ali se Srbi ovog puta nisu upisali u strelce. Luka Jović je bio asistent kod drugog gola Ajntrahta.