04.12.2018.

22:59

(VIDEO) MILIVOJEVIĆ STRELAC U PORAZU OD BRAJTONA! Luka utešno pogodio, Palas klizi ka dnu tabele

Klub iz predgrađa Londona je tako prekinuo niz od dve utakmice bez poraza i ostao u donjoj polovini tabele sa samo četiri boda više od poslednjeplasiranog Fulama.

Brajton je vodio 3:0 već na poluvremenu uprkos brojčanom hendikepu od 28. minuta nakon direktnog crvenog kartona zbog nesportskog ponašanja Dafija.

U preostalim mečevima, Vest Hemu je 12 minuta u drugom poluvremenu bilo dovoljno da savlada Kardif 3:1 i napravi iskorak ka sredini tabele, Bornmut je nastavio sa serijom uspešnih rezulata ove sezone pošto je bio bolji od Hadersfilda 2:1 u meču koji je rešen već u prvom poluvremenu, a šampion Mančester siti se sve do kraja kockao da sačuva 2:1 u gostima protiv Votforda.

"Grđani" su imali solidnih 2:0 stečenih golovima Sanea u 40. i Mareza u 51. minutu, ali su primljenim pogotkom u 85. minutu sebi zakomplikovali situaciju, međutim bilo je premalo vremena da naprave još jednu glupost.