09.12.2018.

14:43

(VIDEO) REMI FIORENTINE NA PRVOM STARTNOM MEČU VLAHOVIĆA! Viola do boda u 97. protiv Sasuola, Đuričić i Milenković pocrveneli

Mladi srpski napadač je tako ušao u istoriju Fiorentine kao prvi fudbaler koji se našao u startnih 11 tima iz Firence rođen posle 1. januara 2000. godine.

Sasuolo je poveo nedugo nakon Vlahovićevog izlaska iz igre. Dankan je doveo domaće u vođstvo u 63. minutu, a samo pet minuta kasnije Babakar je sa penala uvećao prednost tima koji je pre dva leta igrao protiv Crvene zvezde.

Simeone je u 70. vratio nadu Fiorentini da može da izbegne poraz, ali je Sensi u 80. ponovo vratio dva gola razlike za Sasuolo.

Ipak, da drama traje do samog kraja pobrinuo se Benazi, strelac gola za Violu u 89. minutu za 3:2, ali je ekipa iz Toskane i na to imala odgovor pa je u sedmom minutu nadoknade stigla do boda golom Kevina Miraljasa.

Fiorentina je utakmicu završila sa desetoricom pošto je srpski reprezentativac Nikola Milenković dobio drugi žuti karton u 92. minutu, a predhodno je isključen i Filip Đuričić u 87. minutu kod domaćih.

Remi ne menja mnogo toga u taboru Fiorentine. Crna serija bez pobede traje od kraja septembra i nastavlja se i posle ovog kola.