22.12.2018.

17:55

(VIDEO) LUKA SRUŠIO SITI! Kristal Palas napravio senzaciju u Mančesteru!

Ništa nije mirisalo na iznenađenje! Mančester siti je poveo 1:0 golom Ilkaja Gindogana u 27. minutu, a onda je usledio - potop!

Najpre je Džefri Šlup u 33. minutu izjednačio, da bi Andros Taunsend postigao jedan od najlepših pogodaka u Premijer ligi ove sezone u 35. minutu za 2:1.

Očekivala se totalna ofanziva Sitija u nastavku, a dogodio se penal za goste iz Londona. Jasno, odgovornost tada preuzima kapiten Luka Milivojević, koji je bio precizan sa 11 metara i povisio vođstvo Palasa na 3:1.

Totalna inicijativa "građana" posle toga donela je gol De Brujnea u 85. minutu za 2:3.

A, Čelsi je ponovo pao! I to kod kuće, protiv Lestera - 1:0.

Gol Džejmija Vardija u 51. minutu doneo je nekadašnjem šampionu Premijer lige tri boda na "Stamford bridžu".

Njukasl i Fulam, bivši i sadašnji klub Aleksandra Mitrovića, odigrali su bez golova. Srpski napadač je bio svih 90 minuta na terenu.