02.01.2019.

23:04

(VIDEO) MITRA NIJE HTELO, ALI LUKU JESTE! Milivojević pogodio u pobedi protiv Vulverthemptona, novi trijumf Junajteda

Kristal Palas je rutinski slavio u gostima protiv Vulvsa u 21. kolu Premijer lige, a srpski vezista je nakon faula nad Vilfredom Zahom iskoristio jedanaesterac i potvrdio važan trijumf.

Prethodno je Ajev u 83. doneo vođstvo ekipi iz predgrađa Londona.

Na ruku Palasu ide i novi trijumf Mančester junajteda, koji je na "Sent Džejms Parku" bio bolji od Njukasla 2:0. "Svrake" je načeo Romelu Lukaku u 64. minutu, a Belgijanac je bio zaslužan i za drugi gol "crvenih đavola" pošto je učestvovao u akciji koju je okonačao Markus Rašford u 80. minutu.

Palas se tako odvojio četiri boda od Njukasla, a Junajted je sa trećim trijumfom u nizu od odlaska Murinja i dolaska Solskijera došao do šeste pozicije.

Uzbudljiv meč odigran je u Bornmutu gde je domaći tim posle dva gola zaostatka stigao do 3:3 protiv Votforda. Čelsi je odigrao mršavih 0:0 protiv Sautempona na domaćem terenu, Vest Hem i Brajton su igrali 2:2, a Hadersfild je bio bolji od Barnlija kod kuće i slavio sa 2:1.