29.01.2019.

23:20

(VIDEO) DVA GOLA MITRA U PREOKRETU FULAMA! Brajton vodio "najopasnijim rezultatom", pa naišao na srpski inat

Brajton je imao lepu prednost od 2:0 stečenu golovima Marija u 3. i 17. minutu, a sa istim rezultatom su otišli na odmor i činilo se da ekipa Kaludija Ranijera neće moći u nastavku da stigne ovoliki zaostatak, ali ipak se nešto pita i Aleksandar Mitrović.

Srpski napadač je zatresao mrežu protivnika u 58. i 74. minutu i tim golovima doneo izjednačenje i vođstvo svom timu.

Prethodno je Čembers u 47. minut ulio nadu gostima iz Londona da mogu makar do izjadnačenja, a Vijeto je u 79. samo potvrdio rezultat.

U ostalim mečevima, Arsenal je stigao do pobede protiv Kardifa 2:1, Vulverhempton je bio ubedljiv protiv Vest Hema sa 3:0, a poslednji januarski utorak ove godine neće po dobrom pamtiti dva mančesterska velikana.

Junajted je prvi put kiksnuo od dolaska Solskijera. "Crveni đavoli" su gubili sve do samog finiša meča protiv Barnlija, a onda su preko Pogbe u 87. minutu sa penala i Lindelofa u drugom minutu nadoknade stigli do boda.

Nasuprot njima, Siti je poražen na gostovanju Njukaslu 2:1 bez obzira na to što su već u prvom minutu poveli preko Serhija Aguera.