10.02.2019.

16:24

(VIDEO) "LISICE" NISU MOGLE NIŠTA "PEVCIMA"! Totenhem bolji od Lestera

Kade već ne mogu da se oslone na pomoć povređenih Harija Kejna i Dele Alija, "pevcu" su uljučili sva oružja pa su do vođstva stigli u 33. minutu pogotkom defanzivca Sančeza.

Vardi je imao priliku da u 60. minutu izjednači rezultat, ali je engleski napadač propustio šansu i pružio priliku domaćem timu da tri minuta kasnije golom Eriksena stigne do vođstva od velikih 2:0.

Od tog trenutka kao da se igra "pevaca" raspršila pa je inicijativu preuzeo Lester osokoljen golom Vardija kojim je prepolovljeno vođstvo domaćeg tima, ali u tome nisu uspeli već su napravili rupu u odbrani omogućivši Sonu da rutinski posle kontranapada u prvom minutu nadoknade uspostavi konačnih 3:1.

Ovom pobedom Totenhem je uvećao prednost na tabeli u odnosu na Mančester junajted i stigao do 60. boda, čak devet više od četvrtoplasiranog tima sa "Old Traforda", koji je u subotu bio bolji od Fulama sa ubedljivih 3:0.