22.02.2019.

22:39

(VIDEO) "ČEKIĆARI" ZAKUCALI OČAJNI FULAM, ne pomažu Mitrović i Marković!

Bio je ovo treći u nizu poraz ekipe Aleksandar Mitrovića i Lazara Markovića, a čak šesti na sedam poslednjih utakmica. Posle ovog meča Fulam je pretposlednji na tabeli sa 17 bodova i prvi iznad crte Kardif mu beži osam bodova. Teško će Fulam do opstanka u Premijer ligi.

Dobro je otvorila meč ekipa sa "Krejven Kotidža". Babel je već u trećem minutu načeo domaćine. Ali, radost gostiju trajala je samo pola sata. Čičarito je uspeo da izjednači na 1:1, a Vest Hem je već u 40. minutu preokrenuo pogotkom Diopa.

U nastavku je domaćin diktirao tempo, čuvao prednost, a u 91. minutu sudbinu Fulama definitivno je zapečatio Antonio - 3:1.

Aleksandar Mitrović odigrao je ceo meč Za Fulam, debitovao je Lazar Marković,  u igru je ušao u drugom poluvremenu.

Votford je bio veoma ubedljiv u gostima Kardifu gde je slavio sa čak 5:1.
"Stršljenovi" su stigli do još jedne pobede na krilima fantastičnog Đerara Delofeuea koji je učestvovao kod skoro svih golova svoje ekipe. Postigao je het-trik, i namestio jedan pogodak.