08.03.2019.

22:24

(VIDEO) RONALDO SA KLUPE gledao kako tinejdžer uništava nesrećni Udineze!

Igrao je lider Serije A u izmenjenom sastavu. Alegri je  promešao karte i na klupi ostavi Ronalda, Mandžukića, Kjelinija, Bonućija i Dibalu. Ali, i pored toga "stara dama" rutinski je trijumfovala. U prvom planu bio je  Moise Kean.

Posle 40 minuta igre domaćin je vodio sa 2:0. Strelac oba pogotka bio je tinejdžer 19-godišnji Moise Kean, koga su navijači ovacijama ispratili sa terena na kraju utakmice.

Prvo je u 11. minutu dobio loptu od Sandra u kaznenom prostoru u rutinski zatresao mrežu.
Rezultat je duplirao šest minuta pre kraja poluvremena, kada je nakon solo prodora opet naterao goste na kapitulaciju.

Pitanje pobednika definitivno je u 67. minutu rešio Emre Džan sa bele tačke, dok se četiri minuta kasnije Matuidi pobrinuo za "poker". Udineze je ipak uspeo da dođe do počasnog pogotka preko Lazanje u 84. minutu utakmice.

Juve je lider sa 75 bodova, dok drugoplasirani Napoli ima 56.