17.03.2019.

14:45

(VIDEO) CRNI DMITROVIĆU, ŠTA URADI? Skrivio penal u 91, pa primio gol u 93. minutu!

Eibar je poveo u 54. minutu, bio nadomak trijumfa, ali su gosti koje je pogurao naš golman za dva minuta i to tokom sudijske nadoknade u 91. u 93. minutu izrežirali preokret.

Marko Dmitrović je neoprezno napravio jedanaesterac u 90. minutu utakmice kada je njegov Eibar imao prednost od 1:0. Delovalo je da će arbitar Himenez posle konsultacije sa VAR sobom odustati od te ideje, više od četiri minuta je trajala pauza, a sudija je na kraju pokazao na "belu" tačku.  Srbin je nogom sapleo igrača Valjadolida, a Verdu je pogodio za poravnanje.

Samo dva minuta kasnije potpuni potop domaćina, pobednički gol za Valjadolid postigao je Gvardiola.