20:52 >> 19:13

PARTIZAN SLAVIO NA OPROŠTAJU KAPITENA! Sale odigrao poslednji tango na kiši, 22 otišao u legendu!

Posle toliko godina, broj 22 odlazi u legendu! Slavni as na kraju sezone odlazi u penziju, a bio je ovo njegov oproštaj od terena u Humskoj.

Pevali su mu navijači, bilo je mnogo emocija, a ceo utisak pokvarila je kiša. Prava provala oblaka, jak grad sručili su se na stadion Partizana.

Ilić je odigrao do 82. minut a i tako stavio tačku na jednu epohu Partizana! Biće na raspolaganju u finalu Kupa, ali od ove nedelje više ništa neće biti isto.

Pred oko 15.000 navijača crno-beli su slavili golovima Pantića i Rikarda, a sve što se dešavalo na terenu nekako je ostalo u drugom planu.

Tok utakmice:

Partizan - Proleter 2:0 (1:0)

Stadion: Partizana. Sudija: Nikola Radaković. Strelci: 1:0 Pantić u 25. minutu, 2:0 Rikardo u 55. minutu

Partizan: Stojković - Miletić (od 46. minuta Ostojić), Valijente, Marković, Šehović - Zdjelar, Smiljanić, Ilić (od 82. L. Pavlović) - Pantić (od 67. Tošić), Zakarić, Rikardo.

Proleter: Vesić - Tanasin, Lambulić, Jablan, Ćuković - Novaković (od 84. Pjosta), Mitrović (od 46. Bempah), Govedarica, Ilić, Čović - Vujaklija.

90. minut - KRAJ UTAKMICE!

82. minut - Kraj, nema više! Saša Ilić izlazi iz igre na terenu je Pavlović!

80. minut - Teren je u sve gorem stanju, kiša ne prestaje da pada.

67. minut - Pantić izlazi iz igre, na terenu je Tošić.

55. minut - GOOOOLLLLL - Partizan vodi sa 2:0! Strelac je Rikardo i to posle velike greške odbrane gostiju.

46. minut - Utakmica je nastavljena!

- U Humskoj pada jak grad:

45. minut - Kraj prvog poluvremena!

43. minut - Nema većih uzbuđenja u Humskoj, igra se u laganom ritmu.

37. minut - Kiša sve jače pada...

25. minut - GOOOOOLLLLLL - Partizan vodi! Danilo Pantić je postigao sjajan gol!

22. minut - Počela je da pada jaka kiša na stadionu u Humskoj.

20. minut - Sve na današnjem meču posvećeno je kapitenu:

17. minut - Lopta je na sredini terena, nema većih šansi.

11. minut - Igra se u laganom ritmu sa obe strane.

1. minut - Utakmica je počela!

18.58 - Igrači izlaze sa maskama Saše Ilića, a i sam kapiten je na terenu!

18.55 - "Grobari" i na ovom meču vređaju čelnike tima iz Humske.

18.52 - Košarkaši Partizana su na utakmici, a Novica Veličković je u dresu Saše Ilića:

18.40 - Mnogi bivši igrači Partizana govorili su o Saši Iliću u filmu koji je pušten pred početak utakmice. Među njima su bili Aleksandar Stanojević i Vladimir Ivić!

18.32 - Pred početak utakmice pušten je film o kapitenu.

(VIDEO) HUMSKA ISPRAĆA KAPITENA! Ilić na koktelu poslao jaku poruku: Nisam otišao iz Partizana...

18.30 - Dobar dan i dobro došli na naš blog posvećen meču Partizana i Proletera! Biće ovo emotivan duel za navijače crno-belih, poslednji ples u Humskoj igra Saša Ilić