03.08.2019.

21:55

(FOTO) VOŠA NASTAVLJA DA GAZI! "Lale" petardom oduvale Rad, Nišlije preokretom pobedile Javor

Gosti iz Beograda su odolevali skoro polovinu prvog poluvremena, a onda je u razmaku od dva minuta tim Nenada Lalatovića stigao do velikih 2:0.

Iskusni Bojan Matić je načeo "građevinare" golom u 22. minutu, a samo 60 sekundi kasnije maldi Ognjen Đuričin je uvećao prednost.

Do kraja poluvremena na semaforu je stajalo 3:0 u korist domaćeg tima kada je Nigerijac Eze u 45. minutu postigao gol.

U nastavku je Lalatović dao šansu rezervistima, a priliku je iskoristio 19-godišnji Mihajlo Nešković u 75. minutu na asistenciju Petra Bojića, samo šest minuta kasnije isti igrač je postavio konačnih 5:0.

Istovremeno su na niškom "Čairu" snage odmerili Radnički i Javor. Nenad Sević je doveo goste u vođstvo u 17. minutu, ali je napadač gostiju Stefan Mihajlović sa dva gola sa penala u 27. i prvom minutu nadokande postavio konačinih 2:1.