10.08.2019.

20:28

(VIDEO) OVO SE RETKO VIĐA! Kejn proradio već u avgustu, Totenhem slomio Vilu u poslednjih 15 minuta meča

Dugo je na semaforu stajalo vođstvo gostiju iz Birmingema od 1:0 stečeno golom Džona Mekgina u devetom minutu, ali su izabranici Maurisija Poketina dodali gas u finišu meča i rutinski pobedili.

Izjednačenje timu iz Severnog Londona doneo je novajlija iz Liona Ndombele pogotkom u 73. minutu, a dirigentsku palicu je u završnim minutima mečea preuzeo napadač Hari Kejn koji je golovima u 86. i 90. obezbedio prva tri boda u prvenstvu prošlosezonskom finalisti Lige šampiona.

Ovom utakmicom završen je subotnji program u Premijer ligi, koja se nastavlja već u nedelju kada će biti odigran i derbi kola između Mančester junajteda i Čelsija.